Projekt Zvířata:

Opět pomáháme Klubu ochránců zvířat

o projektu

Pravidelně podporujeme projekty a organizace, kde nám to dává smysl. Jednou z organizací, kterou jsme se rozhodli pravidelně podporovat je Klub ochránců zvířat.

Co vlastně Klub ochránců zvířat dělá a pro koho

Jeho hlavní náplní je provádění veterinárních zákroků u bezprizorních nemocných, poraněných a handicapovaných zvířat, kterým hrozí euthanasie. Po uzdravení se zvířátka nabízí k adopci, noví majitelé jsou prověřeni a adoptované zvířátko je stále ve veterinární péči KOZ, i když je u nových majitelů. Tím si Klub ochránců zvířat ověřuje správnou péči a zacházení o své bývalé, mnohdy těžce zraněné, a týrané pacienty.

Jak jsme 'Opět' KOZ pomohli a co dále plánujeme

Nadační fond na důvěru uspořádal pro KOZ sbírku nepotřebného povlečení, dek a ručníků. Dále jsme věnovali kancelářské potřeby v hodnotě 4.697 Kč a finanční dar ve výši 10.000 Kč na transparentní účet KOZ. Naše osobní zkušenost s KOZ nás přiměla podpořit tyto úžasné lidi, v jejich poslání - pomáhat. Každý den jsou vystaveni stresu a pohledu na to, co mnozí z nás nejsou schopni ani slyšet, natož vidět, bohužel je za tímto vždy člověk.

Sami jsme se stali majiteli tří krásných kočičích kluků, které někdo vyhodil k řece za účelem utopení. Měli ale štěstí. Dostali se do KOZ, tam je od novorozeňat vychovali až do chvíle, kdy jsme si je slavnostně odvezli domů a mají krásný život!

Můžete to vidět i na stránkách KOZ. 

Děkujeme Klubu ochránců zvířat a nadále je budeme rádi podporovat.

chci přispět

PODPORUJÍ NÁS