Projekt Lidé:

Anetka potřebuje pomoc

o projektu

Žijeme v době, kdy se dá říci, že máme vše, co potřebujeme. Většina z nás si žije vcelku spokojený život v naší krásné zemi, řešíme každodenní starosti i radosti a na některé situace co nám mohou obrátit život naruby ani nepomyslíme, hlavně když se jedná o ty nejdůvěřivější členy našich rodin a to jsou DĚTI.

Bohužel i u nás v ČR, je čím dál více případů, které se týkají násilí na dětech či únosů dětí. Většinou to bývá v okamžiku, kdy dítěti není nablízku nikdo z rodiny, kamarádů a podobně. Může to být cesta ze školy nebo i velmi aktuální téma, kterým je nebezpečí přicházející ze sociálních sítí či v internetové komunikaci obecně.

Právě pro děti a především Vás rodiče či prarodiče, jsme podpořili krásný projekt Anetka potřebuje pomoc. Tento projekt obrázkovou formou vysvětlí a poradí jak se chovat v situacích, které by mohli být nebezpečné a ukáže dětem, jak se v takových situacích zachovat. Jsme přesvědčeni, že taková podpora stojí za to!

Děkujeme všem našim dárcům za podporu v naší nadační činnosti a spoluúčasti na tisku brožurek, které budou zdarma k dispozici ve školách, školkách, dětských domovech a dalších zařízeních, v našem regionu Jižní Moravy.

chci přispět

PODPORUJÍ NÁS