Projekt Lidé:

Pomáháme lidem zasaženým tornádem

o projektu

Čtvrtek 5. 8. 2021

Odeslali jsme na transparentní účet Diecézní charity Brno finanční částku 13.800 Kč, kterou se nám podařilo vybrat za měsíc červenec. Celkem jsme tedy přispěli částkou 36.687 Kč. Velice si vážíme Vaší pomoci, prostřednicvím Nadačního fondu na důvěru. Děkujeme.

_____________________________________________________________

Středa 30. 6. 2021

V pátek 25. června jsme vyhlásili sbírku na pomoc lidem postiženým tornádem. Podařilo se nám od Vás vysbírat krásných 7.887 korun, které dnes odesíláme na transparentní účet Diecézní charity Brno. Všem dárcům bychom chtěli velmi poděkovat.

Minulý týden byl celý národ zaskočen tornádem na jižní Moravě. Mnoho lidí nabídlo domácnostem zasaženým tornádem pomocnou ruku. Každý den se sjíždí dobrovolníci, kteří pomáhají s odklízením sutin a napravovat škody. Další přispívají darováním potřebných věcí jako jsou potraviny, pitná voda a stavební materiály.

Velké díky patří i lidem, kteří se zapojili do pomoci finanční, a není jim lhostejný osud zasažených lidí tornádem. Přes Nadační fond na důvěru se nám podařilo vysbírat 7.887 korun a celkově jsme prozatím odeslali na účet Diecézní charity Brno 22.887 Kč.

Ve sbírce i nadále pokračujeme, a proto v období od 29. 6. 2021 do 31. 7. 2021 budou všechny příspěvky, které obdržíme na účet NFND, použity na pomoc zasaženým oblastem. Neváhejte přispět i Vy, i pouhá stokoruna dokáže pomoct.

_____________________________________________________________

Pátek 25. 6. 2021

Určitě jste zaznamenali, co se během minulého večera a noci odehrávalo (čt 24.6 - pá 25.6.2021). Tornádo na Hodonínsku a Břeclavsku způsobilo ohromné škody a je známo již několik ztrát na životech. Pojďme všichni pomoci lidem postiženým tornádem.

Peníze sice nenahradí vše, ale každá pomoc se počítá. Dnes Nadační fond na důvěru odesílá ze své dosavadní sbírky na pomoc 15.000 Kč. Přispějte i vy libovolnou částkou na náš transparentní účet, do poznámky uveďte 'tornádo' a nasbíranou částku odešleme hromadně na transparentní účet Diecézní charity Brno. Děkujeme.

chci přispět

PODPORUJÍ NÁS